Друк оптом

Не знаєте, де замовити брендовану сувенірну продукцію для промо-акцій або бізнес-проектів? Підбираєте неординарні і корисні презенти для учасників будь-якого заходу? А, може, хочете придбати однакову форму для трудового колективу або спортивної команди?

З інтернет-магазином PrintSalon легко реалізувати будь-яку задумку і здійснити оптове замовлення без зайвих витрат і зусиль. Ми швидко і якісно виготовимо великі тиражі принтованої продукції: футболок, толстовок, кепок, рюкзаків, блокнотів, килимків для мишки, кружок, фартухів та будь-яких інших товарів, представлених в каталозі.

Друк принтів на одязі і аксесуарах – основний напрямок діяльності компанії PrintSalon. Ми виробляємо високоякісну продукцію за доступними цінами. В каталозі сайту можна ознайомитися з основами, пропонованими для нанесення зображень, а також з асортиментом готових ескізів у вигляді малюнків і написів. Більш того, користуючись інструментами і послугами інтернет-магазину, у нас можна замовити товари з індивідуальним дизайном в будь-якій кількості!

Заповніть форму
або надішліть запит на пошту
info@printsalon.com.ua

Для уточнення деталей

Широкий асортимент основ для друку і якісне нанесення принтів

Для компанії PrintSalon якість продукції відіграє чільну роль. У виробництві застосовуються сучасні технології друку, надійне устаткування від брендових виробників і сертифіковані витратні матеріали, абсолютно безпечні для здоров'я. Основи для нанесення принтів підбираються з особливою ретельністю. Завдяки всім цим факторам, готові вироби довго зберігають свій первісний вигляд.Для нанесення принтів застосовуються такі технології друку:

  icon-check   термотрансферне перенесення (флекс-плівка)

  icon-check   прямий друк на одязі

  icon-check   сублімація

  icon-check   3D друк на одязі (повне задруковування)

  icon-check   ультрафіолетовий (УФ) друк

Подібна різноманітність доступних нам технологій дозволяє не тільки необмеженим тиражем друкувати принти будь-якої складності на одязі і аксесуарах, але й забезпечує найкраще співвідношення ціни та якості!

Залишилися питання? Ми завжди готові на них відповісти!
info@printsalon.com.ua