Дитячі кепки

 

Доставка за 24 години

При оформленні
замовлення до 13:00

У міру дорослішання діти починають більш вимогливо ставитися до свого гардеробу. Все частіше мами можуть почути: «Це я носити не буду». Вихід з цієї ситуації простий – треба прислухатися до думки дитини і враховувати його смаки. Наприклад, купуючи нову дитячу кепку з малюнком або написом, довірте вибір принта майбутнього «власнику». Одним із найбільш комфортних та економічно вигідних способів покупки сьогодні є придбання товарів в інтернеті.

На сайті інтернет-магазину PrintSalon ви зможете вибрати дитячі кепки різних кольорів і замовити їх декорування за допомогою барвистих принтів і написів. Представлені в нашому електронному каталозі вироби, виготовлені з натуральних високоякісних і сумішевих тканин і повністю відповідають вимогам, що пред'являються до дитячого одягу:

  • зносостійкість;
  • простота догляду;
  • мінімальний вміст синтетики;
  • тривалий термін експлуатації без втрати товарного вигляду.

Купуєте більше і ціна стає менше

Домогтися таких експлуатаційних якостей нам вдалося завдяки ретельному підходу до вибору матеріалів і сучасним технологіям друку принтів. Кваліфіковану консультацію про переваги й недоліки того чи іншого методу нанесення зображень ви зможете отримати у наших менеджерів. Наприклад, сублімаційний друк можливий тільки на виробах з білої синтетичної тканини з підвищеним вмістом поліестеру. Якщо ваша дитина схильна до алергії, то краще замовити термотрафаретний друк.

На сайті інтернет-магазину PrintSalon можна підібрати і купити футболки, які гармонійно поєднуються з кепками. У цьому випадку ви «вбиваєте  двох зайців відразу» - отримуєте оптову знижку і комплект одягу, який буде виконаний в єдиній стилістиці.

Дитяча кепка з маминим принтом

Завдяки Новій пошті і Укрпошті ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень не тільки до Києва, але і по всій території України. Для покупки в режимі он-лайн на нашому інтернет-ресурсі ви зможете скористатися не тільки комп'ютером, але і планшетом або мобільним телефоном. Крім представленої на сайті колекції принтів, ми передбачили ще один варіант вибору зображень для друку. Знаючи індивідуальні особливості характеру і світ захоплень своєї дитини, ви зможете замовити дитячу кепку зі своїм авторським принтом.

У розділі «Свій малюнок» політ вашої фантазії нічим не обмежений. Результат того вартий – нехай ваша дитина змалечку привчається до індивідуального підходу у виборі одягу. Згодом це йому дуже знадобиться в житті. Ціни на нашу продукцію дуже демократичні, а в дні проведення акційних продажів стають ще більш привабливими. Процес покупки в інтернет-магазині PrintSalon викличе у вас найприємніші емоції.

 

.

Дитячі кепки - ціни на PrintSalon

Назва товару Ціна
Дитяча кепка Ваше прізвище та номер 199 грн.
Дитяча кепка Baby Yoda eats pizza 199 грн.
Дитяча кепка Hajime 199 грн.
Дитяча кепка Без малюнка 180 грн.
БільшеМенше