Дитячі кепки

 

Доставка за 24 години

При оформленні
замовлення до 13:00

У міру дорослішання діти починають більш вимогливо ставитися до свого гардеробу. Все частіше мами можуть почути: «Це я носити не буду». Вихід з цієї ситуації простий – треба прислухатися до думки дитини і враховувати його смаки. Наприклад, купуючи нову дитячу кепку з малюнком або написом, довірте вибір принта майбутнього «власнику». Одним із найбільш комфортних та економічно вигідних способів покупки сьогодні є придбання товарів в інтернеті.

На сайті інтернет-магазину PrintSalon ви зможете вибрати дитячі кепки різних кольорів і замовити їх декорування за допомогою барвистих принтів і написів. Представлені в нашому електронному каталозі вироби, виготовлені з натуральних високоякісних і сумішевих тканин і повністю відповідають вимогам, що пред'являються до дитячого одягу:

  • зносостійкість;
  • простота догляду;
  • мінімальний вміст синтетики;
  • тривалий термін експлуатації без втрати товарного вигляду.

Купуєте більше і ціна стає менше

Домогтися таких експлуатаційних якостей нам вдалося завдяки ретельному підходу до вибору матеріалів і сучасним технологіям друку принтів. Кваліфіковану консультацію про переваги й недоліки того чи іншого методу нанесення зображень ви зможете отримати у наших менеджерів. Наприклад, сублімаційний друк можливий тільки на виробах з білої синтетичної тканини з підвищеним вмістом поліестеру. Якщо ваша дитина схильна до алергії, то краще замовити термотрафаретний друк.

На сайті інтернет-магазину PrintSalon можна підібрати і купити футболки, які гармонійно поєднуються з кепками. У цьому випадку ви «вбиваєте  двох зайців відразу» - отримуєте оптову знижку і комплект одягу, який буде виконаний в єдиній стилістиці.

Дитяча кепка з маминим принтом

Завдяки Новій пошті і Укрпошті ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень не тільки до Києва, але і по всій території України. Для покупки в режимі он-лайн на нашому інтернет-ресурсі ви зможете скористатися не тільки комп'ютером, але і планшетом або мобільним телефоном. Крім представленої на сайті колекції принтів, ми передбачили ще один варіант вибору зображень для друку. Знаючи індивідуальні особливості характеру і світ захоплень своєї дитини, ви зможете замовити дитячу кепку зі своїм авторським принтом.

У розділі «Свій малюнок» політ вашої фантазії нічим не обмежений. Результат того вартий – нехай ваша дитина змалечку привчається до індивідуального підходу у виборі одягу. Згодом це йому дуже знадобиться в житті. Ціни на нашу продукцію дуже демократичні, а в дні проведення акційних продажів стають ще більш привабливими. Процес покупки в інтернет-магазині PrintSalon викличе у вас найприємніші емоції.

 

.

Дитячі кепки - ціни на PrintSalon

Назва товару Ціна
Дитяча кепка Ваше прізвище та номер 199 грн.
Дитяча кепка 100% козак 199 грн.
Дитяча кепка Serious Sam 199 грн.
Дитяча кепка Batman logo Gold 199 грн.
БільшеМенше