Рус Укр
 
printsalon.com.ua  
phone Безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів по всій Україні
 

Відгуки наших клієнтів

Таня (Краматорск)

16.09.2019 14:36

Прекрасный конструктор! За 5 минут идеальная футболка готова, через сутки она уже у меня дома. Спасибо!

Андрей (Одесса)

20.07.2019 01:26

(комментарий для генерального директора данной коммерции) Кроме полного отсутствия обновления готовыx принтов и крайне скупыx возможностяx в создании "своего дизайна" Нареканий не имею.(комментарий для посетителей и клиентов сайта) Что касается Футболок: Принты с легкостью проxодят тест драйв стирки (что не мало важно !) Кроме того на юге нашей страны, солнышко смертоносней пули. И качество одеяния имеет большое значения. Это не реклама AXE аффекта так что при 28 градусаx (в тени) по Фаренгейту в забитой в усмерть маршрутке вы все равно будете потеть, но покрайней мере не начнете xрюкать на выxоде))) А это еще один огромной плюс к не стираемым принтам. Так же учту работу менеджеров по продажам и иx работу с клиентами. Очень милые вежливые и учтивые люди.(спасибки) Так шо, вообщем и целом сайт отличный отправки не задерживаются нюансы индивидуальныx заказов обсуждаются до мелочей (Перестал тратить время на НП на проверку заказа) PS. Отменная работа!

Вячеслав (Днепр)

10.07.2019 16:37

Все супер. Очень доволен.

Дитячі кепки

Дитячі кепки

   

У міру дорослішання діти починають більш вимогливо ставитися до свого гардеробу. Все частіше мами можуть почути: «Це я носити не буду». Вихід з цієї ситуації простий – треба прислухатися до думки дитини і враховувати його смаки. Наприклад, купуючи нову дитячу кепку з малюнком або написом, довірте вибір принта майбутнього «власнику». Одним із найбільш комфортних та економічно вигідних способів покупки сьогодні є придбання товарів в інтернеті.

На сайті інтернет-магазину PrintSalon ви зможете вибрати дитячі кепки різних кольорів і замовити їх декорування за допомогою барвистих принтів і написів. Представлені в нашому електронному каталозі вироби, виготовлені з натуральних високоякісних і сумішевих тканин і повністю відповідають вимогам, що пред'являються до дитячого одягу:

  • зносостійкість;
  • простота догляду;
  • мінімальний вміст синтетики;
  • тривалий термін експлуатації без втрати товарного вигляду.

Купуєте більше і ціна стає менше

Домогтися таких експлуатаційних якостей нам вдалося завдяки ретельному підходу до вибору матеріалів і сучасним технологіям друку принтів. Кваліфіковану консультацію про переваги й недоліки того чи іншого методу нанесення зображень ви зможете отримати у наших менеджерів. Наприклад, сублімаційний друк можливий тільки на виробах з білої синтетичної тканини з підвищеним вмістом поліестеру. Якщо ваша дитина схильна до алергії, то краще замовити термотрафаретний друк.

На сайті інтернет-магазину PrintSalon можна підібрати і купити футболки, які гармонійно поєднуються з кепками. У цьому випадку ви «вбиваєте  двох зайців відразу» - отримуєте оптову знижку і комплект одягу, який буде виконаний в єдиній стилістиці.

Дитяча кепка з маминим принтом

Завдяки Новій пошті і Укрпошті ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень не тільки до Києва, але і по всій території України. Для покупки в режимі он-лайн на нашому інтернет-ресурсі ви зможете скористатися не тільки комп'ютером, але і планшетом або мобільним телефоном. Крім представленої на сайті колекції принтів, ми передбачили ще один варіант вибору зображень для друку. Знаючи індивідуальні особливості характеру і світ захоплень своєї дитини, ви зможете замовити дитячу кепку зі своїм авторським принтом.

У розділі «Свій малюнок» політ вашої фантазії нічим не обмежений. Результат того вартий – нехай ваша дитина змалечку привчається до індивідуального підходу у виборі одягу. Згодом це йому дуже знадобиться в житті. Ціни на нашу продукцію дуже демократичні, а в дні проведення акційних продажів стають ще більш привабливими. Процес покупки в інтернет-магазині PrintSalon викличе у вас найприємніші емоції.

 

.

↓ Більше↑ Менше
Преимущества