Дитячі кепки

 

Доставка за 24 години

При оформленні
замовлення до 13:00

Дитяча кепка з маминим принтом

З роками діти починають більш вимогливо ставитися до свого вбрання. Все частіше мами можуть почути: «Це я носити не буду». Вихід з цієї ситуації простий – треба прислухатися до думки дитини і враховувати побажання. Наприклад, купуючи нову дитячу кепку з малюнком або написом, довірте вибір принта майбутньому «власнику». Одним із найбільш комфортних та економічно вигідних способів покупки сьогодні є придбання в інтернеті.

На сайті інтернет-магазину PrintSalon ви зможете вибрати дитячі кепки різних кольорів і замовити їх декорування барвистим принтом чи написом. Представлені в нашому електронному каталозі вироби, виготовлені з натуральних високоякісних і сумішевих тканин і повністю відповідають вимогам до дитячого одягу:

  • зносостійкість;
  • простота догляду;
  • мінімальний вміст синтетики;
  • тривалий термін експлуатації без втрати товарного вигляду.

Домогтися таких характеристик товару нам вдалося завдяки ретельному вибору матеріалів і сучасній технології друку принтів. Кваліфіковану консультацію про переваги й недоліки того чи іншого методу нанесення зображень ви зможете отримати у менеджерів. Наприклад, сублімаційний друк можливий тільки на виробах з білої синтетичної тканини з підвищеним вмістом поліестеру. Якщо ваша дитина схильна до алергії, краще замовити термотрафаретний друк.

Купуєте більше, а ціна стає менша

На сайті інтернет-магазину PrintSalon можна підібрати і купити футболки, які гармонійно поєднуються з кепками. У цьому випадку ви «вбиваєте двох зайців одразу» – отримуєте оптову знижку і комплект одягу, який буде виконаний в єдиній стилістиці.

Завдяки Новій Пошті і Укрпошті, ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень не тільки до Києва, але і по всій території України. Для покупки в режимі он-лайн на нашому інтернет-ресурсі можете скористатися не тільки комп'ютером, але і планшетом або мобільним телефоном. Крім представленої на сайті колекції принтів, ми передбачили ще один варіант вибору зображень для друку. Знаючи індивідуальні особливості характеру і світ захоплень своєї дитини, ви зможете замовити дитячу кепку зі своїм авторським принтом.

У розділі «Свій малюнок» політ вашої фантазії нічим не обмежений. Результат того вартий – нехай ваша дитина змалечку привчається до індивідуального підходу у виборі одягу. Згодом це йому дуже знадобиться в житті. Ціни на продукцію дуже демократичні, а в дні проведення акційних продажів стають ще більш привабливими. Покупки в інтернет-магазині PrintSalon дарують найприємніші емоції.

Дитячі кепки - ціни на PrintSalon

Назва товару Ціна
Дитяча кепка Ваше прізвище та номер 337 грн.
Дитяча кепка Герб колоски і калина 337 грн.
Дитяча кепка Ідея нації 337 грн.
Дитяча кепка FOG Форвард 337 грн.
БільшеМенше