Дитячі кепки

 

Доставка за 24 години

При оформленні
замовлення до 13:00

Дитяча кепка з маминим принтом

З роками діти починають більш вимогливо ставитися до свого вбрання. Все частіше мами можуть почути: «Це я носити не буду». Вихід з цієї ситуації простий – треба прислухатися до думки дитини і враховувати побажання. Наприклад, купуючи нову дитячу кепку з малюнком або написом, довірте вибір принта майбутньому «власнику». Одним із найбільш комфортних та економічно вигідних способів покупки сьогодні є придбання в інтернеті.

На сайті інтернет-магазину PrintSalon ви зможете вибрати дитячі кепки різних кольорів і замовити їх декорування барвистим принтом чи написом. Представлені в нашому електронному каталозі вироби, виготовлені з натуральних високоякісних і сумішевих тканин і повністю відповідають вимогам до дитячого одягу:

  • зносостійкість;
  • простота догляду;
  • мінімальний вміст синтетики;
  • тривалий термін експлуатації без втрати товарного вигляду.

Домогтися таких характеристик товару нам вдалося завдяки ретельному вибору матеріалів і сучасній технології друку принтів. Кваліфіковану консультацію про переваги й недоліки того чи іншого методу нанесення зображень ви зможете отримати у менеджерів. Наприклад, сублімаційний друк можливий тільки на виробах з білої синтетичної тканини з підвищеним вмістом поліестеру. Якщо ваша дитина схильна до алергії, краще замовити термотрафаретний друк.

Купуєте більше, а ціна стає менша

На сайті інтернет-магазину PrintSalon можна підібрати і купити футболки, які гармонійно поєднуються з кепками. У цьому випадку ви «вбиваєте двох зайців одразу» – отримуєте оптову знижку і комплект одягу, який буде виконаний в єдиній стилістиці.

Завдяки Новій Пошті і Укрпошті, ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень не тільки до Києва, але і по всій території України. Для покупки в режимі он-лайн на нашому інтернет-ресурсі можете скористатися не тільки комп'ютером, але і планшетом або мобільним телефоном. Крім представленої на сайті колекції принтів, ми передбачили ще один варіант вибору зображень для друку. Знаючи індивідуальні особливості характеру і світ захоплень своєї дитини, ви зможете замовити дитячу кепку зі своїм авторським принтом.

У розділі «Свій малюнок» політ вашої фантазії нічим не обмежений. Результат того вартий – нехай ваша дитина змалечку привчається до індивідуального підходу у виборі одягу. Згодом це йому дуже знадобиться в житті. Ціни на продукцію дуже демократичні, а в дні проведення акційних продажів стають ще більш привабливими. Покупки в інтернет-магазині PrintSalon дарують найприємніші емоції.

Дитячі кепки - ціни на PrintSalon

Назва товару Ціна
Дитяча кепка Ваше прізвище та номер 269 грн.
Дитяча кепка Хрест ЗСУ 269 грн.
Дитяча кепка Без малюнка 244 грн.
Дитяча кепка Маленький герб України 269 грн.
БільшеМенше