Чоловічі толстовки на блискавці

 

Доставка за 24 години

При оформленні
замовлення до 13:00

Чоловіча толстовка з малюнком, що не має аналогів

При виборі нового одягу більшість чоловіків віддають перевагу практичності і зручності, відсуваючи на другий план ефектний зовнішній вигляд і оригінальність. Чоловічі толстовки на блискавці – це елемент гардеробу, який відповідає цим вимогам одночасно. Всі елементи толстовки функціональні:

  • капюшон захистить вас від вітру і дощу;
  • в кишені зручно тримати руки при ходьбі, можна покласти дрібні речі;
  • блискавка дозволяє регулювати температурний режим тіла при зміні температури навколишнього середовища.

Толстовки гармонійно поєднуються з джинсами, шортами, футболками. Для надання цьому одягу оригінального вигляду дизайнери використовують малюнки і написи, що наносяться на вироби методами шовкотрафаретного, термотрафаретного і сублімаційного друку.

На сторінках віртуального каталогу інтернет-магазину PrintSalon ви зможете купити якісні та недорогі чоловічі толстовки на блискавці та замовити друк принтів будь-якої складності. Базовою колекцією пропонованих нами зображень для друку ваш вибір не обмежується. У розділі «Свій малюнок» перед вами відкривається можливість створення авторського принта. Він буде заснований на поданих вами ескізах або усних побажаннях. Чоловіча толстовка, виготовлена на замовлення, допоможе вам виразити в дизайні свої життєві цінності й уподобання в музиці, спорті та інші захоплення.

Гарантії, які отримують замовники інтернет-магазину PrintSalon

Рекомендуємо ознайомитися з усім асортиментом продукції, представленої на нашому інтернет-ресурсі. З новою толстовкою гармонійно поєднуватимуться футболки з довгим рукавом або майки, в стилістиці яких теж будуть присутні елементи декору у вигляді принтів вибраної вами тематики.

Замовити продукцію інтернет-магазину PrintSalon можна не тільки в Києві, але і в інших обласних центрах України. Крім Нової пошти, для доставки ми користуємося послугами Укрпошти. Її відділення присутні у всіх населених пунктах України, що дає нам можливість оперативно доставляти замовлення в самі віддалені регіони. Ціни, вказані в нашому прайсі, не остаточні. Вони суттєво знижуються під час акційних продажів і в разі придбання продукції оптом. Спосіб оплати ви вибираєте самі. Гарантуючи високу якість продукції, ми, тим не менше, передбачили можливість виникнення претензій. У цьому випадку товар буде негайно замінений або вам буде компенсована вартість виробу.

Скористайтеся перевагами покупки в режимі он-лайн і поповніть свій гардероб якісним і недорогим одягом від інтернет-магазину PrintSalon.

Чоловічі худі на блискавці - ціни на PrintSalon

Назва товару Ціна
Чоловіче худі на блискавці Ваше прізвище та номер 1196 грн.
Чоловіча худі на блискавці Доброго вечора, ми з України! Мапа України 1185 грн.
Чоловіче худі на блискавці Любіть Україну 1170 грн.
Чоловіче худі на блискавці Українець народжений бути вільним! 1186 грн.
БільшеМенше