Чоловічі толстовки на блискавці

 

Доставка за 24 години

При оформленні
замовлення до 13:00

Чоловіча толстовка з малюнком, що не має аналогів

При виборі нового одягу більшість чоловіків віддають перевагу практичності і зручності, відсуваючи на другий план ефектний зовнішній вигляд і оригінальність. Чоловічі толстовки на блискавці – це елемент гардеробу, який відповідає цим вимогам одночасно. Всі елементи толстовки функціональні:

  • капюшон захистить вас від вітру і дощу;
  • в кишені зручно тримати руки при ходьбі, можна покласти дрібні речі;
  • блискавка дозволяє регулювати температурний режим тіла при зміні температури навколишнього середовища.

Толстовки гармонійно поєднуються з джинсами, шортами, футболками. Для надання цьому одягу оригінального вигляду дизайнери використовують малюнки і написи, що наносяться на вироби методами шовкотрафаретного, термотрафаретного і сублімаційного друку.

На сторінках віртуального каталогу інтернет-магазину PrintSalon ви зможете купити якісні та недорогі чоловічі толстовки на блискавці та замовити друк принтів будь-якої складності. Базовою колекцією пропонованих нами зображень для друку ваш вибір не обмежується. У розділі «Свій малюнок» перед вами відкривається можливість створення авторського принта. Він буде заснований на поданих вами ескізах або усних побажаннях. Чоловіча толстовка, виготовлена на замовлення, допоможе вам виразити в дизайні свої життєві цінності й уподобання в музиці, спорті та інші захоплення.

Гарантії, які отримують замовники інтернет-магазину PrintSalon

Рекомендуємо ознайомитися з усім асортиментом продукції, представленої на нашому інтернет-ресурсі. З новою толстовкою гармонійно поєднуватимуться футболки з довгим рукавом або майки, в стилістиці яких теж будуть присутні елементи декору у вигляді принтів вибраної вами тематики.

Замовити продукцію інтернет-магазину PrintSalon можна не тільки в Києві, але і в інших обласних центрах України. Крім Нової пошти, для доставки ми користуємося послугами Укрпошти. Її відділення присутні у всіх населених пунктах України, що дає нам можливість оперативно доставляти замовлення в самі віддалені регіони. Ціни, вказані в нашому прайсі, не остаточні. Вони суттєво знижуються під час акційних продажів і в разі придбання продукції оптом. Спосіб оплати ви вибираєте самі. Гарантуючи високу якість продукції, ми, тим не менше, передбачили можливість виникнення претензій. У цьому випадку товар буде негайно замінений або вам буде компенсована вартість виробу.

Скористайтеся перевагами покупки в режимі он-лайн і поповніть свій гардероб якісним і недорогим одягом від інтернет-магазину PrintSalon.

Чоловічі худі на блискавці - ціни на PrintSalon

Назва товару Ціна
Чоловіче худі на блискавці Ваше прізвище та номер 1657 грн.
Чоловічі худі на блискавці Keep Calm And Call Doctor 1657 грн.
Чоловічі худі на блискавці Scandinavian Runes And Walknut 1657 грн.
Чоловічі худі на блискавці FOG Форвард 1657 грн.
БільшеМенше