Рус Укр
 
printsalon.com.ua  
phone Безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів по всій Україні
 

Відгуки наших клієнтів

Таня (Краматорск)

16.09.2019 14:36

Прекрасный конструктор! За 5 минут идеальная футболка готова, через сутки она уже у меня дома. Спасибо!

Андрей (Одесса)

20.07.2019 01:26

(комментарий для генерального директора данной коммерции) Кроме полного отсутствия обновления готовыx принтов и крайне скупыx возможностяx в создании "своего дизайна" Нареканий не имею.(комментарий для посетителей и клиентов сайта) Что касается Футболок: Принты с легкостью проxодят тест драйв стирки (что не мало важно !) Кроме того на юге нашей страны, солнышко смертоносней пули. И качество одеяния имеет большое значения. Это не реклама AXE аффекта так что при 28 градусаx (в тени) по Фаренгейту в забитой в усмерть маршрутке вы все равно будете потеть, но покрайней мере не начнете xрюкать на выxоде))) А это еще один огромной плюс к не стираемым принтам. Так же учту работу менеджеров по продажам и иx работу с клиентами. Очень милые вежливые и учтивые люди.(спасибки) Так шо, вообщем и целом сайт отличный отправки не задерживаются нюансы индивидуальныx заказов обсуждаются до мелочей (Перестал тратить время на НП на проверку заказа) PS. Отменная работа!

Вячеслав (Днепр)

10.07.2019 16:37

Все супер. Очень доволен.

Чоловічі толстовки на блискавці

Чоловічі толстовки на блискавці

   

При виборі нового одягу більшість чоловіків віддають перевагу практичності і зручності, відсуваючи на другий план ефектний зовнішній вигляд і оригінальність. Чоловічі толстовки на блискавці – це елемент гардеробу, який відповідає всім цим вимогам одночасно. Всі елементи толстовки функціональні:

  • капюшон захистить вас від вітру і дощу;
  • в кишені зручно тримати руки при ходьбі, можна покласти у нього дрібні речі;
  • блискавка дозволяє регулювати температурний режим тіла при зміні температури навколишнього середовища.

Толстовки гармонійно поєднуються з джинсами, шортами, футболками. Для додання цьому одягу оригінального зовнішнього вигляду дизайнери використовують малюнки і написи, що наносяться на одяг методами шовкотрафаретного, термотрафаретного і сублімаційного друку.

Чоловіча толстовка на блискавці, що не має аналогів

На сторінках віртуального каталогу інтернет-магазину PrintSalon ви зможете купити якісні та недорогі чоловічі толстовки на блискавці і замовити друк принтів будь-якої складності. Базовою колекцією пропонованих нами зображень для друку ваш вибір не обмежується. У розділі «Свій малюнок» перед вами відкривається можливість створення авторського принта. Він буде заснований на поданих вами ескізах або усних побажаннях, висловлених нашим дизайнерам. Чоловіча толстовка, виготовлена на замовлення, допоможе вам визначити свої життєві цінності й уподобання в музиці, спорті та інших захоплення. Рекомендуємо вам ознайомитися з усім асортиментом продукції, представленої на нашому інтернет-ресурсі. З новою толстовкою гармонійно поєднуватимуться футболки з довгим рукавом або майки, в стилістиці яких теж будуть присутні елементи декору у вигляді принтів вибраної вами тематики.

Гарантії, які отримують замовники інтернет-магазину PrintSalon

Замовити продукцію інтернет-магазину PrintSalon можна не тільки в Києві, але і в інших обласних центрах України. Крім Нової пошти, для доставки ми користуємося послугами Укрпошти. Її відділення присутні у всіх населених пунктах України, що дає нам можливість оперативно доставляти замовлення в самі віддалені регіони. Ціни, вказані в нашому прайсі, не остаточні. Вони суттєво знижуються під час акційних продажів і в разі придбання продукції оптом. Спосіб оплати ви вибираєте самі. Гарантуючи високу якість продукції, ми, тим не менш, передбачили можливість виникнення претензій. У цьому випадку товар буде негайно замінений або вам буде компенсована вартість виробу. Скористайтеся перевагами покупки в режимі он-лайн і поповніть свій гардероб якісним і недорогим одягом від інтернет-магазину PrintSalon.

.

↓ Більше↑ Менше
Преимущества