Жіночі майки

 

Доставка за 24 години

При оформленні
замовлення до 13:00

Обмежуючи вибір одягу асортиментом, який пропонує торгова мережа, складно досягти мети – виглядати модно і оригінально. Послуги стилістів теж не завжди приводять до бажаного результату. Довіртеся своєму смаку і почуттю стилю й спробуйте себе в ролі модельєра. Сайт інтернет-магазину PrintSalon і можливості інтернету допоможуть у цьому захоплюючому процесі. На сторінках нашого інтернет-ресурсу ви отримаєте можливість не тільки придбати гарний і якісний одяг, але і зробите його оригінальним. Звичайний виріб, такий як жіноча майка, після нанесення на нього малюнків чи написів, може стати прикрасою вашого гардеробу. Саме підбору принтів для друку в даному випадку необхідно приділити максимальну увагу. Крім колекції зображень, авторами яких є наші дизайнери, існує ще один варіант декорування елементів гардеробу. У розділі «Свій малюнок» стилістом і дизайнером ви стаєте самі. В основу авторських принтів можуть лягти ваші ескізи або усні коментарі до майбутнього малюнка, озвучені нашим дизайнерам. Жіночі футболки з принтом, виготовлені на замовлення, допоможуть вам підкреслити свою індивідуальність, зроблять ваш образ більш привабливим і креативним.

Авторський принт зробить ваш одяг оригінальним і неповторним

На нашому сайті  процес вибору необхідних виробів і зображень для друку не викличе ніяких труднощів. Використовувати для цього ви зможете свій комп'ютер, мобільний телефон або планшет. Покупка в режимі он-лайн проводиться в певній послідовності:

  • вибираємо потрібну продукцію за кольором, фасоном і розміром;
  • вивчаємо пропоновані до друку малюнки і написи;
  • при необхідності використовуємо можливості розділу «Свій малюнок»;
  • у розділі «Конструктор» візуально переконуємося в гармонійному поєднанні вироба і принта;
  • заповнюємо нескладну форму замовлення.

Після цього вам залишається тільки дочекатися SMS повідомлення від Нової пошти про прибуття посилки на найближче до вашого дому відділення. Терміни виготовлення стандартного замовлення– 24 години, включаючи доставку практично в будь-яке місто України.

Що дозволяє знизити ціну покупки в інтернет-магазині PrintSalon

Цілком можливо, що вас зацікавить також інша продукція з нашого асортименту – жіночі футболки, толстовки, футболки поло. Купуючи декілька виробів або об'єднавши своє замовлення з замовленнями подруг, можна отримати суттєві знижки. Рекомендуємо вам стежити за новими акціями, які регулярно проводяться на нашому сайті. Це ще один спосіб придбати наші товари недорого. Вибираючи форму оплати, зверніть увагу на можливість розрахунку після отримання замовлення. В цьому випадку ви зможете розкрити посилку, оглянути виріб, переконатися в якісному виконанні друку і тільки потім здійснити платіж. Сподіваємося у розділі «Відгуки» з часом прочитати і вашу подяку за якість продукції, доступні ціни і оригінальний вигляд одягу з принтами від інтернет-магазину PrintSalon.

Майка жіноча - ціни на PrintSalon

Назва товару Ціна
Майка жіноча Ваше прізвище та номер 556 грн.
Майка жіноча Ідея нації 556 грн.
Майка жіноча Дніпрянин 556 грн.
Майка жіноча Логотип Трансформеры 556 грн.
БільшеМенше