Рус Укр
 
printsalon.com.ua  
phone Безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів по всій Україні
 

Відгуки наших клієнтів

Таня (Краматорск)

16.09.2019 14:36

Прекрасный конструктор! За 5 минут идеальная футболка готова, через сутки она уже у меня дома. Спасибо!

Андрей (Одесса)

20.07.2019 01:26

(комментарий для генерального директора данной коммерции) Кроме полного отсутствия обновления готовыx принтов и крайне скупыx возможностяx в создании "своего дизайна" Нареканий не имею.(комментарий для посетителей и клиентов сайта) Что касается Футболок: Принты с легкостью проxодят тест драйв стирки (что не мало важно !) Кроме того на юге нашей страны, солнышко смертоносней пули. И качество одеяния имеет большое значения. Это не реклама AXE аффекта так что при 28 градусаx (в тени) по Фаренгейту в забитой в усмерть маршрутке вы все равно будете потеть, но покрайней мере не начнете xрюкать на выxоде))) А это еще один огромной плюс к не стираемым принтам. Так же учту работу менеджеров по продажам и иx работу с клиентами. Очень милые вежливые и учтивые люди.(спасибки) Так шо, вообщем и целом сайт отличный отправки не задерживаются нюансы индивидуальныx заказов обсуждаются до мелочей (Перестал тратить время на НП на проверку заказа) PS. Отменная работа!

Вячеслав (Днепр)

10.07.2019 16:37

Все супер. Очень доволен.

Майка жіноча

Жіночі майки

   

Обмежуючи вибір одягу асортиментом, який пропонує торгова мережа, складно досягти мети – виглядати модно і оригінально. Послуги стилістів теж не завжди призводять до бажаного результату. Довіртеся своєму смаку і почуттю стилю і спробуйте себе в ролі модельєра. Сайт інтернет-магазину PrintSalon і можливості інтернету допоможуть вам у цьому захоплюючому процесі. На сторінках нашого інтернет-ресурсу ви отримаєте можливість не тільки придбати гарний і якісний одяг, але і зробити його оригінальним. Звичайний виріб, такий як жіноча майка, після нанесення на нього малюнків чи написів, може стати прикрасою вашого гардеробу. Саме підбору принтів для друку в даному випадку необхідно приділити максимальну увагу. Крім колекції зображень, авторами яких є наші дизайнери, існує ще один варіант декорування елементів гардеробу. У розділі «Свій малюнок» стилістом і дизайнером ви стаєте самі. В основу авторських принтів можуть лягти ваші ескізи або усні коментарі до майбутнього малюнка, озвучені нашим дизайнерам. Жіночі футболки з принтом, виготовлені на замовлення, допоможуть вам підкреслити свою індивідуальність, зроблять ваш образ більш привабливим і креативним.

Авторський принт зробить ваш одяг оригінальним і неповторним

На нашому сайті  процес вибору необхідних виробів і зображень для друку не викличе ніяких труднощів. Використовувати для цього ви зможете свій комп'ютер, мобільний телефон або планшет. Покупка в режимі он-лайн проводиться в певній послідовності:

  • вибираємо потрібну продукцію за кольором, фасоном і розміром;
  • вивчаємо пропоновані до друку малюнки і написи;
  • при необхідності використовуємо можливості розділу «Свій малюнок»;
  • у розділі «Конструктор» візуально переконуємося в гармонійному поєднанні вироба і принта;
  • заповнюємо нескладну форму замовлення.

Після цього вам залишається тільки дочекатися SMS повідомлення від Нової пошти про прибуття посилки на найближче до вашого дому відділення. Терміни виготовлення стандартного замовлення– 24 години, включаючи доставку практично в будь-яке місто України.

Що дозволяє знизити ціну покупки в інтернет-магазині PrintSalon

Цілком можливо, що вас зацікавить також інша продукція з нашого асортименту – жіночі футболки, толстовки, футболки поло. Купуючи декілька виробів або об'єднавши своє замовлення з замовленнями подруг, можна отримати суттєві знижки. Рекомендуємо вам стежити за новими акціями, які регулярно проводяться на нашому сайті. Це ще один спосіб придбати наші товари недорого. Вибираючи форму оплати, зверніть увагу на можливість розрахунку після отримання замовлення. В цьому випадку ви зможете розкрити посилку, оглянути виріб, переконатися в якісному виконанні друку і тільки потім здійснити платіж. Сподіваємося у розділі «Відгуки» з часом прочитати і вашу подяку за якість продукції, доступні ціни і оригінальний вигляд одягу з принтами від інтернет-магазину PrintSalon.

.

↓ Більше↑ Менше
Преимущества