Чоловічі камуфляжні футболки

 
  • Пісочний піксель Футболки камуфляжні
  • П'ятнисті Футболки камуфляжні

Доставка за 24 години

При оформленні
замовлення до 13:00

Для занять риболовлею і полюванням, туризмом та екстремальними видами спорту одяг камуфляжних забарвлень підходить як найкраще. Він виконує маскувальні функції, в меншій мірі піддається забрудненню і має достатньо ефектний вигляд. Чоловічу камуфляжну футболку можна використовувати в своєму гардеробі практично цілорічно, комбінуючи з іншим одягом, що відповідає сезону. Таку, на перший погляд, типову річ можна перетворити в оригінальний елемент повсякденного гардероба, якщо декорувати її за допомогою барвистих малюнків чи написів. Технології нанесення таких зображень можуть бути дуже різними, як і можливі варіанти принтів. Найчастіше чоловіки воліють замовляти камуфляжні футболки з логотипами улюблених спортивних клубів, з емблемою свого автомобіля, з жартівливими написами або популярним слоганом.

Створіть принт разом з нашими дизайнерами

На сайті інтернет-магазину PrintSalon представлено широкий вибір чоловічих камуфляжних футболок, тільників з довгим рукавом, майок і толстовок. Ми не обмежуємо замовників у виборі принтів тільки представленою на сайті колекцією, підготовленою нашими дизайнерами. Розділ «Свій малюнок» дає можливість створити принт, виходячи з ваших індивідуальних запитів. Камуфляжна чоловіча футболка, виготовлена на замовлення, – безпрограшний варіант подарунка для чоловіка, який веде активний спосіб життя, любить спорт, полювання і риболовлю. Такий подарунок має ряд істотних переваг:

  • замовна футболка – це ексклюзивна річ;
  • вартість такого одягу не перевищує ціни стандартного виробу;
  • вона підкреслює проявлену вами увагу до вибору подарунка;
  • покращуючи зовнішній вигляд, принти не ускладнюють процес догляду за одягом;
  • процес вибору і покупки займає мінімум часу.

24 години на виготовлення і доставку футболки з індивідуальним принтом

Зареєструвавшись на нашому сайті, ви зможете отримувати інформацію щодо умов і термінів проведення акційних продажів. У цей період придбати нашу продукцію особливо вигідно, враховуючи досить істотні знижки і бонуси. Купити товари на сайті інтернет-магазину PrintSalon можна в будь-якому, навіть самому маленькому містечку України. Відділення Укрпошти є кожному населеному пункті, і ми співпрацюємо з ними в питаннях доставки замовлень. Для таких міст як Київ та інших обласних центрів оптимальний варіант доставки – Нова Пошта. У цьому разі терміни виконання замовлення, з урахуванням часу доставки, скорочуються до 24 годин. Оплатити своє замовлення ви зможете післяплатою. Ваше завдання: вибрати футболку і принт, а все інше зробить професійна команда інтернет-магазину PrintSalon.

Футболки камуфляжні - ціни на PrintSalon

Назва товару Ціна
Камуфляжна футболка Ваше прізвище та номер 496 грн.
Камуфляжна футболка Ідея нації 496 грн.
Камуфляжна футболка MAN 496 грн.
Камуфляжна футболка 93-тя Окрема механізована бригада: Холодний Яр 496 грн.
БільшеМенше