Чоловічі камуфляжні футболки

 
  • Пісочний піксель Футболки камуфляжні
  • П'ятнисті Футболки камуфляжні

Доставка за 24 години

При оформленні
замовлення до 13:00

Для занять риболовлею і полюванням, туризмом та екстремальними видами спорту одяг камуфляжних забарвлень підходить як найкраще. Він виконує маскувальні функції, в меншій мірі піддається забрудненню і має достатньо ефектний вигляд. Чоловічу камуфляжну футболку можна використовувати в своєму гардеробі практично цілорічно, комбінуючи з іншим одягом, що відповідає сезону. Таку, на перший погляд, типову річ можна перетворити в оригінальний елемент повсякденного гардероба, якщо декорувати її за допомогою барвистих малюнків чи написів. Технології нанесення таких зображень можуть бути дуже різними, як і можливі варіанти принтів. Найчастіше чоловіки воліють замовляти камуфляжні футболки з логотипами улюблених спортивних клубів, з емблемою свого автомобіля, з жартівливими написами або популярним слоганом.

Створіть принт разом з нашими дизайнерами

На сайті інтернет-магазину PrintSalon представлено широкий вибір чоловічих камуфляжних футболок, тільників з довгим рукавом, майок і толстовок. Ми не обмежуємо замовників у виборі принтів тільки представленою на сайті колекцією, підготовленою нашими дизайнерами. Розділ «Свій малюнок» дає можливість створити принт, виходячи з ваших індивідуальних запитів. Камуфляжна чоловіча футболка, виготовлена на замовлення, – безпрограшний варіант подарунка для чоловіка, який веде активний спосіб життя, любить спорт, полювання і риболовлю. Такий подарунок має ряд істотних переваг:

  • замовна футболка – це ексклюзивна річ;
  • вартість такого одягу не перевищує ціни стандартного виробу;
  • вона підкреслює проявлену вами увагу до вибору подарунка;
  • покращуючи зовнішній вигляд, принти не ускладнюють процес догляду за одягом;
  • процес вибору і покупки займає мінімум часу.

24 години на виготовлення і доставку футболки з індивідуальним принтом

Зареєструвавшись на нашому сайті, ви зможете отримувати інформацію щодо умов і термінів проведення акційних продажів. У цей період придбати нашу продукцію особливо вигідно, враховуючи досить істотні знижки і бонуси. Купити товари на сайті інтернет-магазину PrintSalon можна в будь-якому, навіть самому маленькому містечку України. Відділення Укрпошти є кожному населеному пункті, і ми співпрацюємо з ними в питаннях доставки замовлень. Для таких міст як Київ та інших обласних центрів оптимальний варіант доставки – Нова Пошта. У цьому разі терміни виконання замовлення, з урахуванням часу доставки, скорочуються до 24 годин. Оплатити своє замовлення ви зможете післяплатою. Ваше завдання: вибрати футболку і принт, а все інше зробить професійна команда інтернет-магазину PrintSalon.

Футболки камуфляжні - ціни на PrintSalon

Назва товару Ціна
Камуфляжна футболка Ваше прізвище та номер 472 грн.
Камуфляжна футболка Без малюнка 378 грн.
Камуфляжна футболка Ідея нації 472 грн.
Камуфляжна футболка ダイスキー 472 грн.
БільшеМенше