Рус Укр
 
printsalon.com.ua  
phone Безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів по всій Україні
 

Відгуки наших клієнтів

Таня (Краматорск)

16.09.2019 14:36

Прекрасный конструктор! За 5 минут идеальная футболка готова, через сутки она уже у меня дома. Спасибо!

Андрей (Одесса)

20.07.2019 01:26

(комментарий для генерального директора данной коммерции) Кроме полного отсутствия обновления готовыx принтов и крайне скупыx возможностяx в создании "своего дизайна" Нареканий не имею.(комментарий для посетителей и клиентов сайта) Что касается Футболок: Принты с легкостью проxодят тест драйв стирки (что не мало важно !) Кроме того на юге нашей страны, солнышко смертоносней пули. И качество одеяния имеет большое значения. Это не реклама AXE аффекта так что при 28 градусаx (в тени) по Фаренгейту в забитой в усмерть маршрутке вы все равно будете потеть, но покрайней мере не начнете xрюкать на выxоде))) А это еще один огромной плюс к не стираемым принтам. Так же учту работу менеджеров по продажам и иx работу с клиентами. Очень милые вежливые и учтивые люди.(спасибки) Так шо, вообщем и целом сайт отличный отправки не задерживаются нюансы индивидуальныx заказов обсуждаются до мелочей (Перестал тратить время на НП на проверку заказа) PS. Отменная работа!

Вячеслав (Днепр)

10.07.2019 16:37

Все супер. Очень доволен.

Футболки камуфляжні

Чоловічі камуфляжні футболки

   

Для занять риболовлею і полюванням, туризмом та екстремальними видами спорту одяг камуфляжних забарвлень підходить як не можна краще. Він виконує маскувальні функції, в меншій мірі піддається забрудненню і достатньо ефектно виглядає. Чоловічу камуфляжну футболку можна використовувати в своєму гардеробі практично цілорічно, комбінуючи з іншим одягом, що відповідає сезону. Таку, на перший погляд, типову річ можна перетворити в оригінальний елемент повсякденного гардероба, якщо декорувати її за допомогою барвистих малюнків чи написів. Технології нанесення таких зображень можуть бути самими різними, як і можливі варіанти принтів. Найчастіше чоловіки воліють замовляти камуфляжні футболки з логотипами улюблених спортивних клубів, з емблемою свого автомобіля, з жартівливою написом або слоганом.

Створіть принт разом з нашими дизайнерами

На сайті інтернет-магазину PrintSalon представлений широкий вибір чоловічих камуфляжних футболок, тельняшек з довгим рукавом, майок і толстовок. Ми не обмежуємо своїх замовників у виборі принтів тільки представленою на сайті колекцією, підготовленою нашими дизайнерами. Розділ «Свій малюнок» дає можливість створити принт, виходячи з ваших індивідуальних запитів. Камуфляжна чоловіча футболка, виготовлена на замовлення – безпрограшний варіант подарунка для чоловіка, який веде активний спосіб життя, любить спорт, полювання і риболовлю. Такий подарунок має ряд істотних переваг:

  • замовна футболка – це ексклюзивна річ;
  • вартість такого одягу не перевищує ціни стандартного виробу;
  • вона підкреслює проявлену вами увагу до вибору подарунка;
  • покращуючи зовнішній вигляд, принти не ускладнюють процес догляду за одягом;
  • процес вибору і покупки займає мінімум часу.

24 години на виготовлення і доставку камуфляжної футболки з індивідуальним принтом

Зареєструвавшись на нашому сайті, ви зможете отримувати інформацію щодо умов і термінів проведення акційних продажів. У цей період придбати нашу продукцію особливо вигідно, враховуючи досить істотні знижки і бонуси. Купити товари на сайті інтернет-магазину PrintSalon можна в будь-якому, навіть самому маленькому містечку України. Відділення Укрпошти присутні практично в будь-якому населеному пункті, і ми співпрацюємо з ними в плані доставки замовлень. Для таких міст як Київ та інших обласних центрів оптимальний варіант доставки – Нова пошта. У цьому разі терміни виконання замовлення, з урахуванням часу доставки, скорочуються до 24 годин. Оплатити своє замовлення ви зможете післяплатою. Ваше завдання вибрати футболку і принт, а все інше зробить професійна команда інтернет-магазину PrintSalon.

.

↓ Більше↑ Менше
Преимущества