Рус Укр
 
printsalon.com.ua  
phone Безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів по всій Україні
 

Відгуки наших клієнтів

Таня (Краматорск)

16.09.2019 14:36

Прекрасный конструктор! За 5 минут идеальная футболка готова, через сутки она уже у меня дома. Спасибо!

Андрей (Одесса)

20.07.2019 01:26

(комментарий для генерального директора данной коммерции) Кроме полного отсутствия обновления готовыx принтов и крайне скупыx возможностяx в создании "своего дизайна" Нареканий не имею.(комментарий для посетителей и клиентов сайта) Что касается Футболок: Принты с легкостью проxодят тест драйв стирки (что не мало важно !) Кроме того на юге нашей страны, солнышко смертоносней пули. И качество одеяния имеет большое значения. Это не реклама AXE аффекта так что при 28 градусаx (в тени) по Фаренгейту в забитой в усмерть маршрутке вы все равно будете потеть, но покрайней мере не начнете xрюкать на выxоде))) А это еще один огромной плюс к не стираемым принтам. Так же учту работу менеджеров по продажам и иx работу с клиентами. Очень милые вежливые и учтивые люди.(спасибки) Так шо, вообщем и целом сайт отличный отправки не задерживаются нюансы индивидуальныx заказов обсуждаются до мелочей (Перестал тратить время на НП на проверку заказа) PS. Отменная работа!

Вячеслав (Днепр)

10.07.2019 16:37

Все супер. Очень доволен.

Тільняшки з довгим рукавом

Чоловічі тільняшки з довгим рукавом

   

Сьогодні тільник – це не тільки уніформа моряків і військових. Технології нанесення зображень на тканину дозволили дизайнерам активно використовувати ці вироби при створенні нових колекцій одягу. Чоловічий тільник з довгим рукавом можна прикрасити принтами на патріотичну, спортивну тематику, жартівливими малюнками або текстами. Аргументацією придбання такого елемента гардероба можуть служити наступні доводи:

  • тільник з принтом виглядає досить креативно;
  • практичність такого одягу не зменшується, а догляд за ним не ускладнюється;
  • ціна на вироби з малюнками доступна;
  • можна використовувати таку річ в якості оригінального подарунка.

У нас ви знайдете принти на будь-яку тематику

На сайті інтернет-магазину PrintSalon ви зможете підібрати принти на будь-яку цікаву для вас тематику і замовити друк на чоловічих тільниках з довгим рукавом і майках, камуфляжних футболках і толстовках. Пропоновані до друку зображення розділені на тематичні колекції під відповідними назвами. Це спрощує процес пошуку принтів і, відповідно, економить ваш час. Істотно розширити вибір допоможе розділ «Свій малюнок». Дотримуючись нескладних правил і рекомендацій, що розміщені в цьому розділі, ви зможете створити свій авторський принт, який відрізняється новизною і неповторністю. Чоловічий тільник з довгим рукавом, який прикрасить виготовлене на замовлення зображення, має в порівнянні з серійними виробами явні переваги:

  • подарунок створюється під конкретну людину;
  • набутий вами досвід створення принтів може стати в нагоді надалі, при наступному замовленні;
  • такий подарунок викличе почуття вдячності за проявлену турботу та креативний підхід.

Замовити нашу продукцію можна з будь-якого міста України

Купити вироби з принтами на нашому інтернет-ресурсі можуть не лише жителі Києва та інших обласних центрів. Враховуючи, що замовлення ви зможете оформити дистанційно, залишається тільки проблема доставки. Для великих міст вона вирішується за допомогою Нової пошти або її кур'єрської служби. В ті міста України, де немає відділень Нової пошти, ваше замовлення буде доставлено Укрпоштою. У цьому випадку просто трохи збільшиться час повного виконання взятих нами зобов'язань – не тільки виготовити, але й доставити товар споживачеві. Купуючи будь-яку продукцію на нашому сайті, будьте впевнені, що при виникненні претензій до якості товару, він негайно буде замінений або вам компенсують усі витрати. Ми пропонуємо вам кілька варіантів оплати, включаючи післяплату. Сподіваємося, що ми розвіяли ваші останні сумніви в доцільності співпраці з інтернет-магазином PrintSalon.

.

↓ Більше↑ Менше
Преимущества