Чоловічі тільняшки з довгим рукавом

 
  • Білі у блакитну смужку Тільняшки з довгим рукавом

Доставка за 24 години

При оформленні
замовлення до 13:00

Сьогодні тільник – це не тільки уніформа моряків і військових. Технології нанесення зображень на тканину дозволили дизайнерам активно використовувати ці вироби при створенні нових колекцій одягу. Чоловічий тільник з довгим рукавом можна прикрасити принтами на патріотичну, спортивну тематику, жартівливими малюнками або текстами. Аргументацією придбання такого елемента гардероба можуть служити наступні доводи:

  • тільник з принтом виглядає досить креативно;
  • практичність такого одягу не зменшується, а догляд за ним не ускладнюється;
  • ціна на вироби з малюнками доступна;
  • можна використовувати таку річ в якості оригінального подарунка.

У нас ви знайдете принти на будь-яку тематику

На сайті інтернет-магазину PrintSalon ви зможете підібрати принти на будь-яку цікаву для вас тематику і замовити друк на чоловічих тільниках з довгим рукавом і майках, камуфляжних футболках і толстовках. Пропоновані до друку зображення розділені на тематичні колекції під відповідними назвами. Це спрощує процес пошуку принтів і, відповідно, економить ваш час. Істотно розширити вибір допоможе розділ «Свій малюнок». Дотримуючись нескладних правил і рекомендацій, що розміщені в цьому розділі, ви зможете створити свій авторський принт, який відрізняється новизною і неповторністю. Чоловічий тільник з довгим рукавом, який прикрасить виготовлене на замовлення зображення, має в порівнянні з серійними виробами явні переваги:

  • подарунок створюється під конкретну людину;
  • набутий вами досвід створення принтів може стати в нагоді надалі, при наступному замовленні;
  • такий подарунок викличе почуття вдячності за проявлену турботу та креативний підхід.

Замовити нашу продукцію можна з будь-якого міста України

Купити вироби з принтами на нашому інтернет-ресурсі можуть не лише жителі Києва та інших обласних центрів. Враховуючи, що замовлення ви зможете оформити дистанційно, залишається тільки проблема доставки. Для великих міст вона вирішується за допомогою Нової пошти або її кур'єрської служби. В ті міста України, де немає відділень Нової пошти, ваше замовлення буде доставлено Укрпоштою. У цьому випадку просто трохи збільшиться час повного виконання взятих нами зобов'язань – не тільки виготовити, але й доставити товар споживачеві. Купуючи будь-яку продукцію на нашому сайті, будьте впевнені, що при виникненні претензій до якості товару, він негайно буде замінений або вам компенсують усі витрати. Ми пропонуємо вам кілька варіантів оплати, включаючи післяплату. Сподіваємося, що ми розвіяли ваші останні сумніви в доцільності співпраці з інтернет-магазином PrintSalon.

.

Тільняшки з довгим рукавом - ціни на PrintSalon

Назва товару Ціна
Тільник з довгим рукавом Ваше прізвище та номер 319 грн.
Тільник з довгим рукавом Baby Yoda eats pizza 315 грн.
Тільник з довгим рукавом Hajime 299 грн.
Тільник з довгим рукавом Без малюнка 199 грн.
БільшеМенше