Чоловічі футболки з довгим рукавом (лонгсліви)

 

Доставка за 24 години

При оформленні
замовлення до 13:00

Незвичайні футболки з довгим рукавом – за 24 години

Щоб мати стильний та ще й оригінальний вигляд, не обов'язково купувати брендові речі. Необхідного результату можна досягти, використовуючи комбінації доступних за ціною і універсальних елементів гардероба. Цим вимогам повною мірою відповідають футболки з довгим рукавом. Аргументів на користь такого вибору досить багато:

  • доступна ціна;
  • гарна сполучуваність з іншим одягом;
  • зручність і практичність;
  • широкий вибір моделей;
  • можливість використання в будь-який сезон.

Ми пропонуємо додати виробам ексклюзивних ноток з допомогою невеликих елементів декорування – написів або малюнків. При виборі принтів для нанесення на запропоновані товари політ вашої фантазії нічим не обмежується. Чоловічу футболку з довгим рукавом можна прикрасити невеликим логотипом улюбленого спортивного клубу, оригінальним малюнком або слоганом. Зрозуміло, що для виготовлення таких речей необхідно зробити індивідуальне замовлення і приділити вибору зображення особливу увагу.

Принти для друку, які ви зможете створити самі

Рекомендуємо скористатися послугами інтернет-магазину PrintSalon. Численні тематичні розділи нашого сайту – це ретельно підібрані колекції оригінальних малюнків і написів. Асортимент футболок з довгим рукавом включає в себе всі існуючі на сьогодні популярні моделі в різному колірному виконанні. У питанні вибору зображення для друку не обов'язково обмежуватися представленими на сайті пропозиціями. Розділ «Свій малюнок» сподобається людям з творчим потенціалом. Тут у вас з'являється можливість спробувати себе в ролі дизайнера і створити авторський принт. Цілком можливо, що вас може зацікавити й інша продукція магазину. Адже на нашому інтернет-ресурсі ви можете купити майки, толстовки, тільники, камуфляж та інший якісний і доступний зв ціною одяг.

Ми пропонуємо свої послуги не тільки жителям Києва. Відділення Укрпошти є в кожному, навіть найменшому містечку. Це дозволяє нам обслуговувати замовників з усієї України. Інший варіант доставки – Нова Пошта, включаючи її кур'єрську службу. Під час проведення різних акцій ви зможете придбати нашу продукцію за оптимальною ціною. Вартість оптових замовлень мінімізується в результаті застосування гнучкої системи знижок. При замовленні продукції в нашому магазині ви отримуєте повну гарантію якості. При виникненні претензій, товар буде негайно замінений або вам повернуть за нього гроші. Строки виконання стандартного замовлення – 24 години, включаючи час необхідний на доставку.

Довіртеся нашому професіоналізму і порядності – замовте футболку з довгим рукавом в інтернет-магазині PrintSalon.

Футболки з довгим рукавом - ціни на PrintSalon

Назва товару Ціна
Футболка з довгим рукавом Ваше прізвище та номер 718 грн.
Футболка з довгим рукавом Ідея нації 718 грн.
Футболка з довгим рукавом Український герб-сонце Голограма 718 грн.
Футболка з довгим рукавом Дамбіл Бамбас з 2014 718 грн.
БільшеМенше