Чоловічі футболки з довгим рукавом (лонгсліви)

 

Доставка за 24 години

При оформленні
замовлення до 13:00

Для того, щоб виглядати стильно та оригінально, не обов'язково купувати брендові речі. Необхідного результату можна досягти, використовуючи комбінації доступних за ціною і універсальних елементів гардеробу. Цим вимогам повною мірою відповідають футболки з довгим рукавом. Аргументів на користь такого вибору досить багато:

  • доступна ціна;
  • гарна сполучуваність з іншим одягом;
  • зручність і практичність;
  • широкий вибір моделей;
  • можливість використання в будь-який сезон.

Оригінальністі такої речі можна надати за допомогою невеликих елементів декорування – написів або малюнків. При виборі принтів для нанесення політ вашої фантазії нічим не обмежується. Чоловічу футболку з довгим рукавом можна прикрасити невеликим логотипом улюбленого спортивного клубу, оригінальним малюнком або слоганом. Природно, що таку річ необхідно виготовляти на замовлення і приділяти вибору зображення особливу увагу.

Принти для друку, які ви зможете створити самі

Рекомендуємо вам скористатися послугами інтернет-магазину PrintSalon. Численні тематичні розділи нашого сайту містить ретельно підібрані колекції оригінальних малюнків і написів. Асортимент футболок з довгим рукавом включає в себе всі існуючі на сьогодні популярні моделі в різному колірному виконанні. У питанні вибору принта для друку не обов'язково обмежуватися представленої на сайті колекцією. Розділ «Свій малюнок» сподобається людям з творчим потенціалом. Тут у вас з'являється можливість спробувати себе в ролі дизайнера і створити свій авторський принт. Цілком можливо, що вас може зацікавити і інша продукція нашого інтернет-магазину. На нашому інтернет-ресурсі ви зможете купити майки, толстовки, тільники, камуфляж та інший якісний і недорогий одяг.

Чоловічі футболки з довгим рукавом - за 24 години

Ми пропонуємо свої послуги не тільки жителям Києва. Відділення Укрпошти є в будь-якому, самому маленькому містечку. Це дозволяє нам обслуговувати замовників з усієї України. Інший варіант доставки – Нова пошта, включаючи її кур'єрську службу. Під час проведення різних акцій ви зможете придбати нашу продукцію за оптимальною ціною. Вартість оптових замовлень мінімізується в результаті застосування гнучкої системи знижок. При замовленні продукції в інтернет-магазині PrintSalon ви отримуєте повну гарантію якості. При виникненні претензій, товар буде негайно замінений або вам будуть повернуті за нього гроші. Строки виконання стандартного замовлення – 24 години, включаючи час необхідний на доставку. Довіртеся нашому професіоналізму і порядності – замовте футболку з довгим рукавом в інтернет-магазині PrintSalon.

.

Футболки з довгим рукавом - ціни на PrintSalon

Назва товару Ціна
Футболка з довгим рукавом Ваше прізвище та номер 380 грн.
Футболка з довгим рукавом Harley-Davidson logo 376 грн.
Футболка з довгим рукавом Baby Yoda eats pizza 376 грн.
Футболка з довгим рукавом Без малюнка 249 грн.
БільшеМенше