Рус Укр
 
printsalon.com.ua  
phone Безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів по всій Україні
 

Відгуки наших клієнтів

Таня (Краматорск)

16.09.2019 14:36

Прекрасный конструктор! За 5 минут идеальная футболка готова, через сутки она уже у меня дома. Спасибо!

Андрей (Одесса)

20.07.2019 01:26

(комментарий для генерального директора данной коммерции) Кроме полного отсутствия обновления готовыx принтов и крайне скупыx возможностяx в создании "своего дизайна" Нареканий не имею.(комментарий для посетителей и клиентов сайта) Что касается Футболок: Принты с легкостью проxодят тест драйв стирки (что не мало важно !) Кроме того на юге нашей страны, солнышко смертоносней пули. И качество одеяния имеет большое значения. Это не реклама AXE аффекта так что при 28 градусаx (в тени) по Фаренгейту в забитой в усмерть маршрутке вы все равно будете потеть, но покрайней мере не начнете xрюкать на выxоде))) А это еще один огромной плюс к не стираемым принтам. Так же учту работу менеджеров по продажам и иx работу с клиентами. Очень милые вежливые и учтивые люди.(спасибки) Так шо, вообщем и целом сайт отличный отправки не задерживаются нюансы индивидуальныx заказов обсуждаются до мелочей (Перестал тратить время на НП на проверку заказа) PS. Отменная работа!

Вячеслав (Днепр)

10.07.2019 16:37

Все супер. Очень доволен.

Труси

Чоловічі труси

   

При виборі нижньої білизни, в першу чергу приділяється увага складу і характеристикам матеріалу, з яких вона виготовлена. Натуральні тканини антистатичні і не викликають алергічні реакції. Чоловічі труси, пошиті з сумішевої тканини стрейч, що містить 95% бавовняних ниток і тільки 5% эластона, позбавлені цих недоліків. Така білизна створює відчуття комфорту, щільно прилягає до тіла і, разом з тим, добре тягнеться. Багато людей не розглядають нижню білизну як варіант оригінального подарунка, явно недооцінюючи можливості сучасного обладнання по термопереносу зображень на тканину і креативний підхід дизайнерів одягу. В цьому випадку ми рекомендуємо вам ознайомитися з асортиментом якісної продукції інтернет-магазину PrintSalon і поповнити свій гардероб незвичайними та оригінальними елементами.

Ми рекомендуємо свої принти, але надрукувати можемо і ваші

Крім чоловічих трусів, з нанесеними на них малюнками або написами, на сторінках нашого віртуального каталогу ви знайдете також іншу потрібну продукцію:

Це далеко не повний перелік представлених на нашому сайті якісних та недорогих виробів. У питанні вибору малюнків і написів для друку все залежить від вашої фантазії. Численні колекції принтів об'єднані в тематичні групи, що істотно полегшує процес пошуку зображень з необхідної тематики. Не обов'язково замовляти малюнки саме із запропонованих на сайті варіантів. Наші дизайнери уважно вислухають ваші побажання і розглянуть надані авторські ескізи. На їх основі в розділі «Свій малюнок» буде створений індивідуальний принт будь-якого ступеня складності. В результаті ви отримаєте чоловічі труси, зроблені на замовлення, що відрізняються оригінальністю від стандартних виробів. Малюнки і написи найчастіше носять жартівливий або жартівливо-інтимний характер, хоча популярні і інші теми принтів: імена, марки автомобілів, спортивна символіка тощо.

Про співпрацю з інтернет-магазином PrintSalon ви ніколи не пошкодуєте

Замовників з Києва та інших міст України привертає доступна ціна нашої продукції і високий рівень послуг. З оцінками нашої роботи ви зможете ознайомитися в розділі «Відгуки». Рекомендуємо вам підписатися на розсилку новин і акцій нашого інтернет-магазину. Це дозволить вам бути в курсі умов і термінів проведення всіх нових акційних продажів, під час яких відпускні ціни істотно знижуються. Доставку вашого замовлення здійснить Нова пошта, Укрпошта або кур'єр. Оплату можна здійснити після отримання товару, переконавшись в його бездоганній якості. Якщо ви купите продукцію інтернет-магазину PrintSalon, то ніколи про це не пошкодуєте! 

.

↓ Більше↑ Менше
Преимущества