Чоловічі труси

 

Доставка за 24 години

При оформленні
замовлення до 13:00

При виборі нижньої білизни, в першу чергу приділяється увага складу і характеристикам матеріалу, з яких вона виготовлена. Натуральні тканини антистатичні і не викликають алергічні реакції. Чоловічі труси, пошиті з сумішевої тканини стрейч, що містить 95% бавовняних ниток і тільки 5% эластона, позбавлені цих недоліків. Така білизна створює відчуття комфорту, щільно прилягає до тіла і, разом з тим, добре тягнеться. Багато людей не сприймають нижню білизну як варіант оригінального подарунка, явно недооцінюючи можливості сучасного обладнання для термопереносу зображень на тканину і креативний підхід дизайнерів одягу. В цьому випадку ми рекомендуємо вам ознайомитися з асортиментом якісної продукції інтернет-магазину PrintSalon і поповнити свій гардероб незвичайними та оригінальними речами.

Ми рекомендуємо свої принти, але надрукувати можемо і ваші

Крім чоловічих трусів, з нанесеними на них малюнками або написами, на сторінках нашого віртуального каталогу ви знайдете також іншу потрібну продукцію:

  • чоловічі футболки і тільники з довгими рукавами;
  • майки і майки тільники;
  • футболки чоловічі камуфляжні;
  • різноманітні елементи жіночого гардероба.

Це далеко не повний перелік представлених в каталозі якісних та недорогих виробів. У питанні вибору малюнків і написів для друку все залежить від вашої фантазії. Численні колекції принтів об'єднані в тематичні групи, що істотно полегшує процес пошуку зображень з необхідної тематики. Не обов'язково замовляти малюнки саме із запропонованих на сайті варіантів. Наші дизайнери уважно вислухають всі побажання і розглянуть надані авторські ескізи. На їх основі в розділі «Свій малюнок» буде створений індивідуальний принт будь-якого ступеня складності. В результаті ви отримаєте чоловічі труси, зроблені на замовлення, які відрізнятимуться оригінальністю від стандартних виробів. Малюнки і написи найчастіше носять жартівливий або жартівливо-інтимний характер, хоча популярні й інші теми принтів: імена, марки автомобілів, спортивна символіка тощо.

Про співпрацю з PrintSalon ви ніколи не пошкодуєте

Замовників з Києва та інших міст України привертає доступна ціна нашої продукції і високий рівень послуг. З оцінками нашої роботи ви зможете ознайомитися в розділі «Відгуки». Рекомендуємо підписатися на розсилку новин і акцій нашого інтернет-магазину. Це допоможе бути в курсі умов і термінів проведення всіх нових акційних продажів, під час яких відпускні ціни істотно знижуються. Доставку замовлення виконає Нова Пошта, Укрпошта або кур'єр. Оплатити можна після отримання товару, переконавшись в його бездоганній якості. Якщо купите продукцію інтернет-магазину PrintSalon, то ніколи про це не пошкодуєте! 

Труси-боксери - ціни на PrintSalon

Назва товару Ціна
Труси-боксери Ваше прізвище та номер 351 грн.
Труси-боксери Дамбіл Бамбас з 2014 351 грн.
Труси-боксери Магічна битва аніме 351 грн.
Труси-боксери Хрест ЗСУ 351 грн.
БільшеМенше