Кружки

 

Доставка за 24 години

При оформленні
замовлення до 13:00

Друк малюнків на чашках для ваших рідних

Штани з малюнками на замовлення

Принти з нашого каталога можна наносити не тільки на одяг. Замовляйте друк малюнків на чашці, сумці, килимку для мишки, етикетці або подушці. PrintSalon пропонує широкий вибір аксесуарів та 10000 зображень різної тематики. Також є на сайті можливість запропонувати свій унікальний малюнок для друку на поверхні будь-якого з представлених у магазині товарів.

Чашки – універсальний варіант, адже вони мають поверхню, на якій виходять хороші, якісні фото. Зображення, створені способом сублімаційного нанесення зображень на виробах, зносостійкі і легко витримують численне миття. Яскраві кольорові фотографії практично будь-якого розміру прикрашають посуд і несуть в собі особливий підтекст. Можливо, у холодні зимові вечори чашка зі знімками з літнього відпочинку зігріє не тільки гарячим чаєм, але і приємними спогадами.

Це також відмінний варіант подарунків для закоханих – обмінявшись чашками з фото коханого, навіть на відстані ви зможете пити чай разом. 

Універсальний подарунок у корпоративному стилі

Кружку з особливим написом або малюнком можна подарувати кому завгодно – вона постійно нагадуватиме про вас чи вашу компанію, адже чай та каву ми п'ємо по кілька разів за день. Підбирайте зображення для різних потреб та приводів:

  •  звичайний подарунок близьким, друзям і колегам;
  •  тематичні сувеніри на вечірку;
  •  як елемент корпоративного стилю;
  • для презентів клієнтам і партнерам.

Замовити принтований посуд просто. Ми наносимо вказане вами зображення на вироби і виготовляємо необхідну кількість. Дуже солідно сприймаються брендовані чашки з логотипами компанії. Можна створити зображення спеціально до свята чи особливих дат, адже всі мріють про особливі подарунки на Новий рік, 8 березня. Такі речі буде приємно отримувати з будь-якого приводу і партнерам, і ключовим клієнтам. Приміром, якщо ви плануєте організувати конференцію, тренінг чи семінар, чашки з відповідними написами просто незамінні для створення та підтримки відповідної атмосфери.

Замовляйте друк тематичних принтів на кружках та інших товарах у інтернет-магазині PrintSalon, і ви отримаєте гарантовану якість та оперативне виконання замовлення. Доставка забезпечується протягом 24 годин. Наші поштові партнери доставляють посилки з оригінальними товарами в усі куточки України.

Чашки 320ml - ціни на PrintSalon

Назва товару Ціна
Чашка 320ml Ваше прізвище та номер 236 грн.
Чашка 320ml Keep Calm And Call Doctor 236 грн.
Чашка 320ml Scandinavian Runes And Walknut 236 грн.
Чашка 320ml FOG Форвард 236 грн.
БільшеМенше