Жіночі толстовки

 

Доставка за 24 години

При оформленні
замовлення до 13:00

Сьогодні існують досить багато технологій, з допомогою яких можна надати своєму гардеробу нотки індивідуальності. При відповідному творчому підході ви зможете зробити це самі, не вдаючись до дорогих послуг дизайнерів і стилістів. Ось деякі з методів, які дозволять вам виділитися на тлі оточуючих за допомогою декорування елементів гардеробу:

  • шовкотрафаретний друк;
  • сублімаційний друк;
  • термотрансферний друк.

Жіноча толстовка з малюнком або написом обійдеться вам зовсім недорого, при цьому виглядати вона буде не гірше речей відомих брендів. Вибираючи принт для друку, ви зможете визначити свої уподобання в музиці та спорті, додати штрихи до обраного вами образу.

Спробуйте створити принт самі

На сайті інтернет-магазину PrintSalon вам надається унікальна можливість спробувати себе в ролі дизайнера. У розділі «Свій малюнок» ви зможете створити будь-яке, саме незвичайне зображення для друку. Попередньо рекомендуємо вам ознайомитися з колекцією тематичних принтів, створених нашими дизайнерами. Можливо, що ваша задумка вже має реальне втілення і залишиться тільки його «відшліфувати». Вибравши розмір, фасон і колір жіночої толстовки, ви зможете подивитися, як буде виглядати такий виріб в поєднанні з принтом. Зробити це можна в розділі «Конструктор». Переконавшись у правильності вибору, вам залишиться тільки заповнити нескладну форму замовлення. При виникненні будь-яких труднощів, допомогу вам нададуть наші менеджери та дизайнери. Всі маніпуляції можна здійснити як за допомогою комп'ютера, так і за допомогою планшета або мобільного телефону.

Жіноча толстовка з принтом – гарний подарунок

На сайті інтернет-магазину PrintSalon ви зможете вибрати і купити також інші елементи гардеробу – жіночі футболки, майки, футболки поло. Звертаємо вашу увагу, що таку покупку можна здійснити не тільки в Київі або іншому обласному центрі. Жителі невеликих міст України зможуть отримати своє замовлення у відділеннях Укрпошти, які є в будь-якому населеному пункті. Для замовників з великих міст зручніше і швидше буде отримати посилку на Новій пошті. Ми допоможемо вам вибрати відділення, яке буде знаходитися в безпосередній близькості від вашого будинку. Під час проведення акційних продажів ціни на нашу продукцію істотно знижуються. Купуючи наші типові вироби або одяг, виготовлений на замовлення, ви отримуєте повну гарантію якості товару. Замовляйте одяг з принтами для себе або в подарунок близьким людям на сайті інтернет-магазину PrintSalon.

.

Жіночі худі - ціни на PrintSalon

Назва товару Ціна
Худі жіноче Ваше прізвище та номер 769 грн.
Худі жіноче Baby Yoda eats pizza 765 грн.
Худі жіноче Hajime 749 грн.
Худі жіноче Без малюнка 649 грн.
БільшеМенше