Рус Укр
 
printsalon.com.ua  
phone Безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів по всій Україні
 

Відгуки наших клієнтів

Таня (Краматорск)

16.09.2019 14:36

Прекрасный конструктор! За 5 минут идеальная футболка готова, через сутки она уже у меня дома. Спасибо!

Андрей (Одесса)

20.07.2019 01:26

(комментарий для генерального директора данной коммерции) Кроме полного отсутствия обновления готовыx принтов и крайне скупыx возможностяx в создании "своего дизайна" Нареканий не имею.(комментарий для посетителей и клиентов сайта) Что касается Футболок: Принты с легкостью проxодят тест драйв стирки (что не мало важно !) Кроме того на юге нашей страны, солнышко смертоносней пули. И качество одеяния имеет большое значения. Это не реклама AXE аффекта так что при 28 градусаx (в тени) по Фаренгейту в забитой в усмерть маршрутке вы все равно будете потеть, но покрайней мере не начнете xрюкать на выxоде))) А это еще один огромной плюс к не стираемым принтам. Так же учту работу менеджеров по продажам и иx работу с клиентами. Очень милые вежливые и учтивые люди.(спасибки) Так шо, вообщем и целом сайт отличный отправки не задерживаются нюансы индивидуальныx заказов обсуждаются до мелочей (Перестал тратить время на НП на проверку заказа) PS. Отменная работа!

Вячеслав (Днепр)

10.07.2019 16:37

Все супер. Очень доволен.

Толстовки жіночі

Жіночі толстовки

   

Сьогодні існують досить багато технологій, з допомогою яких можна надати своєму гардеробу нотки індивідуальності. При відповідному творчому підході ви зможете зробити це самі, не вдаючись до дорогих послуг дизайнерів і стилістів. Ось деякі з методів, які дозволять вам виділитися на тлі оточуючих за допомогою декорування елементів гардеробу:

  • шовкотрафаретний друк;
  • сублімаційний друк;
  • термотрансферний друк.

Жіноча толстовка з малюнком або написом обійдеться вам зовсім недорого, при цьому виглядати вона буде не гірше речей відомих брендів. Вибираючи принт для друку, ви зможете визначити свої уподобання в музиці та спорті, додати штрихи до обраного вами образу.

Спробуйте створити принт самі

На сайті інтернет-магазину PrintSalon вам надається унікальна можливість спробувати себе в ролі дизайнера. У розділі «Свій малюнок» ви зможете створити будь-яке, саме незвичайне зображення для друку. Попередньо рекомендуємо вам ознайомитися з колекцією тематичних принтів, створених нашими дизайнерами. Можливо, що ваша задумка вже має реальне втілення і залишиться тільки його «відшліфувати». Вибравши розмір, фасон і колір жіночої толстовки, ви зможете подивитися, як буде виглядати такий виріб в поєднанні з принтом. Зробити це можна в розділі «Конструктор». Переконавшись у правильності вибору, вам залишиться тільки заповнити нескладну форму замовлення. При виникненні будь-яких труднощів, допомогу вам нададуть наші менеджери та дизайнери. Всі маніпуляції можна здійснити як за допомогою комп'ютера, так і за допомогою планшета або мобільного телефону.

Жіноча толстовка з принтом – гарний подарунок

На сайті інтернет-магазину PrintSalon ви зможете вибрати і купити також інші елементи гардеробу – жіночі футболки, майки, футболки поло. Звертаємо вашу увагу, що таку покупку можна здійснити не тільки в Київі або іншому обласному центрі. Жителі невеликих міст України зможуть отримати своє замовлення у відділеннях Укрпошти, які є в будь-якому населеному пункті. Для замовників з великих міст зручніше і швидше буде отримати посилку на Новій пошті. Ми допоможемо вам вибрати відділення, яке буде знаходитися в безпосередній близькості від вашого будинку. Під час проведення акційних продажів ціни на нашу продукцію істотно знижуються. Купуючи наші типові вироби або одяг, виготовлений на замовлення, ви отримуєте повну гарантію якості товару. Замовляйте одяг з принтами для себе або в подарунок близьким людям на сайті інтернет-магазину PrintSalon.

.

↓ Більше↑ Менше
Преимущества