Рус Укр
 
printsalon.com.ua  
phone Безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів по всій Україні
 

Відгуки наших клієнтів

Таня (Краматорск)

16.09.2019 14:36

Прекрасный конструктор! За 5 минут идеальная футболка готова, через сутки она уже у меня дома. Спасибо!

Андрей (Одесса)

20.07.2019 01:26

(комментарий для генерального директора данной коммерции) Кроме полного отсутствия обновления готовыx принтов и крайне скупыx возможностяx в создании "своего дизайна" Нареканий не имею.(комментарий для посетителей и клиентов сайта) Что касается Футболок: Принты с легкостью проxодят тест драйв стирки (что не мало важно !) Кроме того на юге нашей страны, солнышко смертоносней пули. И качество одеяния имеет большое значения. Это не реклама AXE аффекта так что при 28 градусаx (в тени) по Фаренгейту в забитой в усмерть маршрутке вы все равно будете потеть, но покрайней мере не начнете xрюкать на выxоде))) А это еще один огромной плюс к не стираемым принтам. Так же учту работу менеджеров по продажам и иx работу с клиентами. Очень милые вежливые и учтивые люди.(спасибки) Так шо, вообщем и целом сайт отличный отправки не задерживаются нюансы индивидуальныx заказов обсуждаются до мелочей (Перестал тратить время на НП на проверку заказа) PS. Отменная работа!

Вячеслав (Днепр)

10.07.2019 16:37

Все супер. Очень доволен.

Жіночі футболки з V-подібним вирізом

Жіночі футболки з v-подібним вирізом

   

Футболка вважається одним з найбільш універсальних елементів гардеробу. Їх із задоволенням носять представники різних вікових категорій – люди старшого і середнього віку, молодь і діти. Особливо ефектно вони виглядають на представницях прекрасної половини людства. Жіноча футболка з V-подібним вирізом підкреслює достоїнства ідеальної фігури, а зі смаком підібрані принти допомагають створити свій неповторний стиль в одязі.

В інтернет-магазині PrintSalon ви зможете купити футболки різних фасонів, розмірів і кольорів, а також здійснити їх декорування будь-яким з існуючих на сьогодні методів друку. Пропонована нами продукція виготовлена відомою бельгійською фірмою Stedman і це є гарантією ідеальної якості. Матеріал футболок – 100% бавовна, є моделі, пошиті з тканин з невеликими додаваннями синтетичних волокон.

Вимоги, що пред'являються до жіночих футболок з принтами

Інформація про способи нанесення принтів розміщена на сторінках сайту, але ми рекомендуємо вам отримати додаткові консультації від наших менеджерів. Методи шовкотрафаретного, сублімаційного і термотрафаретного друку застосовуються диференційовано. Все залежить від того, які вимоги ви пред'являєте до якості зображення і експлуатаційним властивостям нового елемента гардероба.

В основному замовників цікавлять наступні питання:

  • зносостійкість наносимих зображень;
  • особливості догляду за одягом з принтами;
  • вартість нанесення зображень в залежності від застосовуваних методів друку;
  • терміни експлуатації одягу з принтами.

Такі питання задаються так часто, що на сайті створено розділ «Чаво», зі змістом якого ми рекомендуємо вам ознайомитися.

Послуги, які доступні жителям усіх регіонів України

Крім великого асортименту жіночих футболок різних моделей і кольорів, на сайті представлений широкий асортимент інших виробів. Враховуючи, що футболки гармонійно поєднуються з шортами і спідницями, кепками і шапками, є сенс замовити кілька елементів гардеробу, витриманих в одному стилі завдяки правильному поєднанню принтів. Такий комплект ви зможете купити за зниженими оптовими цінами.

Завдяки розробленим нами схемами логістики, ви можете сміливо замовляти нашу продукцію не тільки в Києві, але і в будь-якому місті України. Нова пошта чи Укрпошта доставлять замовлення в максимально стислі терміни. Процес вибору і покупки на нашому інтернет-ресурсі максимально полегшений і здійснити його ви зможете за допомогою комп'ютера, планшета або мобільного телефону. Купуючи жіночу футболку з V-подібним вирізом на сайті інтернет-магазину PrintSalon, ви отримуєте 100% гарантію якості і можливість реальної економії часу і коштів.

.

↓ Більше↑ Менше
Преимущества