Чоловічі футболки з v-подібним вирізом

 

Доставка за 24 години

При оформленні
замовлення до 13:00

Оригінальні чоловічі футболки для стильних і сміливих

Інтернет-магазин PrintSalon представляє на розсуд покупців елегантні чоловічі футболки з v-подібним вирізом. Підбирайте з величезного набору принтів щось близьке вам за тематикою і оригінальна обновка готова. Популярність одягу з ексклюзивними малюнками зростає стрімкими темпами. Адже нестандартні речі в якомусь сенсі відображають внутрішній світ людини і, звичайно ж, прикрашають гардероб неординарними речами.

Ефектний малюнок навіть на повсякденному одязі різко змінює його сприйняття. Наприклад, чорна футболка створює відчуття солідності і привертає увагу, особливо, з контрастними світлими брюками. А біла виглядає дуже вишукано і стильно. У такому вбранні можна відправитися в елітний клуб на вечірку, на прогулянку, на роботу і навіть на ділову зустріч. Не важливо, якою буде тематика принта – улюблений автомобіль, жартівливий лозунг чи патріотичні вишиванки. Виразне зображення додає одягу привабливості.

Сучасні ідеї для друку на текстилі

Найоптимальніший спосіб купити комфортну і практичну футболку потрібного розміру і кольору є в інтернет-магазині PrintSalon. На сайті пропонуються тільки якісні вироби з натуральної бавовни з оригінальними зображеннями. Тут ви отримаєте:

  • індивідуальний дизайн картинок;
  • друк свого малюнка;
  • високу якість повнокольорових зображень;
  • стійкий і довговічний принт.

Практика підтверджує, що малюнки, які фіксуються на тканині за допомогою термопереносу, відрізняються стійкістю до зовнішніх впливів і максимально точним відтворенням задуманого ескізу. Використовуйте зручний Конструктор для оформлення замовленнь. Ви зможете самостійно визначити всі параметри принта – розміри і розташування. Сучасне обладнання європейського рівня дозволяє створити барвистий малюнок, який не відшаровується при прасуванні і не розмивається від прання.

Прийнятна ціна за роботу високого класу

При цьому вартість продукції на нашому сайті більш ніж прийнятна, а оформити замовлення можуть жителі всіх міст, починаючи з Києва. До того ж, отримати товар, який сподобався можна дуже швидко, завдяки оперативній службі, котра своєчасно доставляє одяг в будь-який регіон України.

Купуйте неповторні барвисті речі у професіоналів, і радуйте себе позитивним настроєм, що виникає від ексклюзивного вбрання.

Чоловічі футболки з V-подібним вирізом - ціни на PrintSalon

Назва товару Ціна
Чоловіча футболка з V-подібним вирізом Ваше прізвище та номер 539 грн.
Чоловіча футболка з V-подібним вирізом 93-тя Окрема механізована бригада: Холодний Яр 539 грн.
Чоловіча футболка з V-подібним вирізом Ідея нації 539 грн.
Чоловіча футболка з V-подібним вирізом MAN 539 грн.
БільшеМенше