Майки-тільняшки з написами

 
  • Білі у блакитну смужку Майки-тільняшки
  • Білі у темно-синю смужку Майки-тільняшки

Доставка за 24 години

При оформленні
замовлення до 13:00

Правильно обраний одяг допомагає приховати недоліки і підкреслити достоїнства фігури. Чоловіча майка-тільник не лише урізноманітнить ваш гардероб, але і вигідно підкреслить струнку спортивну фігуру і рельєф мускулатури. При пошуку свого індивідуального стилю одягу рекомендуємо вам звернути увагу на можливість декорування елементів гардеробу. Малюнки і написи, що наносяться на одяг, зроблять його ексклюзивним, а вам допоможуть визначити свої життєві пріоритети, переваги у музиці, спорті, захопленнях. На сайті інтернет-магазину PrintSalon ви зможете придбати чоловічі майки-тільники, тільники з довгим рукавом, толстовки і камуфляжні футболки. На всі ці вироби у нас можна замовити друк барвистих принтів на будь-яку цікаву для вас тематику.

Структура сайту інтернет-магазину PrintSalon

Розроблені нашими дизайнерами колекції малюнків і написів систематизовано за розділами, що скорочує час пошуку необхідних зображень. Існує ще один варіант в плані вибору принта для друку. Ви можете створити його самі, користуючись послугою розділу «Свій малюнок». Такий варіант має кілька переваг:

  • одяг з авторським принтом – це стовідсотковий ексклюзив;
  • ціна виготовленого на замовлення виробу не перевищує вартості «серійки»;
  • ви отримуєте досвід створення свого принта, який може знадобитися при замовленні іншого одягу;
  • суттєво розширюється можливість придбання оригінальних подарунків для ваших друзів або родичів.

Покупку в режимі он-лайн на нашому інтернет-ресурсі ви зможете здійснити з допомогою комп'ютера, мобільного телефону або планшета. Ми оперативно обслуговуємо замовників з усіх міст України. Доставка Новою поштою займає мінімум часу, але її відділення є не скрізь. У цьому випадку ми доставимо ваше замовлення Укрпоштою, що всього лише трохи збільшує терміни.

Зниження ціни при незмінно високій якості

Купуючи чоловічу майку-тільник або будь-яку іншу продукцію в нашому інтернет-магазині, ви отримуєте гарантію якості. Якщо у вас виникнуть претензії, то вам негайно повернуть гроші або зроблять заміну товару. Під час проведення акційних продажів вартість продукції істотно знижується. Цілком можливо, що вас зацікавить можливість купити товари з розділу «Розпродаж». Це абсолютно нові речі, з якихось причин не оплачені замовниками. Знижки на них досягають 60%. Співпраця з інтернет-магазином PrintSalon буде для вас вигідною в плані економії і дозволить скоротити час пошуку необхідних товарів.

.

Майки-тільняшки - ціни на PrintSalon

Назва товару Ціна
Майка-тільняшка Ваше прізвище та номер 269 грн.
Майка-тільняшка Без малюнка 169 грн.
Майка-тільняшка Baby Yoda eats pizza 265 грн.
Майка-тільняшка Hajime 249 грн.
БільшеМенше