Майки-тільники з написами

 
  • Білі у блакитну смужку Майки-тільники
  • Білі у темно-синю смужку Майки-тільники

Доставка за 24 години

При оформленні
замовлення до 13:00

Правильно обраний одяг допомагає приховати недоліки і підкреслити достоїнства фігури. Чоловіча майка-тільник не лише урізноманітнить ваш гардероб, але і вигідно підкреслить струнку спортивну фігуру і рельєф мускулатури. У пошуках свого індивідуального стилю в одязі варто звернути увагу на можливість декорування елементів гардероба. Малюнки і написи, що наносяться на одяг, зроблять його ексклюзивним, а вам допоможуть підкреслити свої життєві пріоритети, переваги у музиці, спорті, захопленнях. На сайті інтернет-магазину PrintSalon ви зможете придбати чоловічі майки-тільники, тільники з довгим рукавом, толстовки і камуфляжні футболки. На всі ці вироби можна замовити нанесення барвистих принтів з цікавою для вас тематикою.

Структура сайту інтернет-магазину PrintSalon

Розроблені нашими дизайнерами колекції малюнків і написів систематизовано за розділами, що скорочує час пошуку необхідних зображень. Існує ще один варіант в плані вибору принта для друку. Ви можете створити його самі, користуючись послугою розділу «Свій малюнок». Такий варіант має кілька переваг:

  • одяг з авторським принтом – це стовідсотковий ексклюзив;
  • ціна виготовленого на замовлення виробу не перевищує вартості «серійки»;
  • ви отримуєте досвід створення свого принта, який може знадобитися при замовленні іншого одягу;
  • суттєво розширюється можливість придбання оригінальних подарунків для ваших друзів або родичів.

Покупку в режимі он-лайн на нашому інтернет-ресурсі можна здійснити з допомогою комп'ютера, мобільного телефона або планшета. Ми оперативно обслуговуємо замовників з усіх міст України. Доставка Новою Поштою займає мінімум часу, але її відділення є не скрізь. У цьому випадку ми доставимо ваше замовлення Укрпоштою, і це трохи збільшує терміни.

Зниження ціни при незмінно високій якості

Купуючи чоловічу майку-тільник або будь-яку іншу продукцію в нашому інтернет-магазині, ви отримуєте гарантію якості. Якщо виникають претензії, вам негайно повернуть гроші, або зроблять заміну товару. Під час проведення акційних продажів вартість продукції істотно знижується. Цілком можливо, що вас зацікавить можливість купити товари з розділу «Розпродаж». Це абсолютно нові речі, з якихось причин не оплачені замовниками. Знижки на них досягають 60%.

Співпраця з інтернет-магазином PrintSalon завжди буде вигідною в плані економії і дозволить скоротити час пошуку необхідних товарів.

Майки-тільники - ціни на PrintSalon

Назва товару Ціна
Майка-тільняшка Ваше прізвище та номер 471 грн.
Майка-тільняшка Claas 471 грн.
Майка-тільняшка ФК Кривбас Кривий Ріг 471 грн.
Майка-тільняшка Manto 471 грн.
БільшеМенше