Оригінальні подушки Автомобілістам

 

Зробіть замовлення принта на подушку в інтернет-магазині

Коли багато часу проводиш за кермом, забуваєш про все. Про всі проблеми, про всі невдачі, про неприємні завантажених днями. Віддаєшся дорозі, зосереджуєш увагу на найменших деталях. Однак, якщо шлях триває вже не одну годину, чудово розумієш, що про сон забувати просто недозволено. Саме за кермом дуже часто людині хочеться спати найбільше. Це пов'язано з монотонність відбувається навколо, одні і ті ж рухи: поворот, стоп, зчеплення, вперед, поворот, газ, передача. І в таких випадках варто задати собі питання: чи витримаю я весь шлях без відпочинку? А відпочинок можна зробити дуже просто, не виходячи з салону свого авто.

Друк малюнків – відмінна можливість креативу

Приємна подушка створить відмінну атмосферу для короткочасного відпочинку. Її можна покласти прямо на підголівник. Вона стане чудовою відправною точкою для сну. Адже краще зупинитися і перепочити годинку-другу, ніж наражати на небезпеку своє здоров'я з можливістю заснути за кермом. Здоров'я не купиш ні за які гроші. А ось комфортну подушку для відпочинку можна придбати за дуже приємною ціною, яка дозволить купити відразу кілька штук в комплект.

Фішка такого аксесуара полягає в зображенні або написи на поверхні. Пропонуємо різну тематику: мультфільми, захоплення, футбол, випивка. А для тих, хто не уявляє свого життя без автомобіля, відмінним подарунком стане саме така подушка з маркою автомобіля, наприклад. Невисока ціна поєднується з високоякісними матеріалами. Можете навіть надрукувати свій власний принт. Для цього достатньо зв'язатися з нашим інтернет-магазином Printsalon, де мрії стають реальністю.

БільшеМенше