Оригінальні кепки Автомобілістам

 

Непрості бейсболки для водіїв авто

Не секрет, що чоловікам, які проводять багато часу за кермом транспортного засобу, бейсболки підходять в дорогу найкраще. Водій забезпечений комфортним захистом, який, до того ж, виглядає дуже стильно. Особливо, якщо малюнок на виробі виконаний якраз в автомобільній тематиці. А, може, ви любите гонки або захоплені спортивними марками? Тоді наші кепки з принтом на цю тему напевно вам сподобаються.

Якщо не знаєте, де купити головний убір, зверніть увагу на наш інтернет-магазин. Тут представлені:

  • модні кепки за найнижчими цінами;
  • шиються вони з натуральної бавовни;
  • козирок з окантовкою симпатично відтіняє обличчя;
  • широкий асортимент принтів.

Вони практичні і прекрасно захищають від літньої спеки і від осіннього вітру.

За допомогою добре продуманого оформлення можна підкреслити стиль, стати більш помітним, знайти однодумців.

Завдяки досить низькими цінами, відвідувачі сайту можуть купити відразу кілька штук, або цілу партію. А створений за допомогою «Конструктора» за індивідуальним замовленням принт забезпечить статус одиничного варіанта у всій Україні.

Кілька варіантів створення оригінального дизайну

Представлені в магазині бейсболки підходять для чоловіків і жінок. Але в PrintSalon можна отримати ще й унікальне оформлення для них, і не потрібно далеко ходити, досить зробити замовлення онлайн. Сидячи біля домашнього комп'ютера, випробуйте свої дизайнерські здібності на створенні авторських ідей.

Отримати в подарунок таку річ буде приємно кожному. Пропоновані на сайті кепки мають подовжений козирок, трохи зігнутий по краях. Їх основа складається з шести частин, які скріплені по центру кнопкою. А на потилиці розміщується застібка, за допомогою якої регулюється розмір. А іноді можна зустріти і з рівним задником, без будь-яких доповнень. Попереду зазвичай знаходиться логотип виробника. Але це трохи нудно і буденно. Тому в нашому інтернет-магазині ви зможете замовити будь-який з малюнків, запропонованих нашими дизайнерами. І навіть більше того, запропонувати для друку свій власний ескіз! Друк картинок на  популярних товарах – спосіб зробити зі звичайних речей особисту фішку.

Завдяки досить низькими цінами відвідувачі сайту можуть купити відразу кілька штук, або цілу партію головних уборів. А створений за індивідуальним замовленням принт не повториться в Україні.

БільшеМенше