Футболки з довгим рукавом Автомобілістам

 

Футболки з довгим рукавом для автолюбителів

З першого дня існування машин, вони захоплюють уяву людей, спраглих володіти «залізним конем». А ми пропонуємо купувати модні футболки на автомобільну тематику в інтернет-магазині PrintSalon і власникам іномарок, і цінителям вітчизняного автопрому, і всім, хто покищо про них лише мріє. Хто ж відмовиться від шикарної BMW, Honda, Audi, Ferrari чи ін. Так що чоловікам подобається все з відомими логотипами авто популярних марок, в тому числі привабливі малюнки з їх зображеннями. У них приємно будувати амбітні плани і насолоджуватися мріями про комфортну і «круту» машину.

А, може бути, ви бажаєте прикрасити футболку зображенням власного авто? З нами це теж можливо. Виберіть на сайті сторінку «Конструктор» і відправте через спеціальну форму відповідне фото або свій малюнок. Ми надрукуємо його не тільки на одязі, але і на будь-який товар з онлайн каталога. Щоб замовити для себе або близьких ексклюзивну футболку, покупцям потрібно лише кілька хвилин. І практично вже на наступний день ці обновки доставляються їм поштою.

Стильний лонгслів згодиться для кожного сезону

Яскрава і ефектна футболка з довгим рукавом, прикрашена малюнками на тему авто прекрасно демонструє ваші інтереси. Адже наші якісні вироби, виготовлені з чистої бавовни бельгійською компанією Stedman, заслужено користуються широкою популярністю. Дотримуйтеся рекомендацій по догляду:

  • вивертати виріб перед пранням;
  • прати речі в делікатному режимі (температура - не більше 30 °С);
  • не користуватися агресивною хімією (відбілювачами), хімчисткою;
  • не використовувати барабанну сушку;
  • гладити виріб так само, попередньо вивернувши.

Якщо до нових речей ставитись уважно, вони будуть дуже довго вам служити.

Все, що пропонуються на сайті товари, практичні і зручні для побуту, відпочинку, занять спортом і тривалих поїздок в автотранспорті. Логотип улюбленої марки або принт з зображенням не тільки прикрашає, але і підкреслює вашу пристрасть. У магазині можна купити модні лонгсліви для всієї родини, і при цьому підібрати для кожного улюблений колір. Це буде чудовий набір для сімейних прогулянок або пікніка на природі.

БільшеМенше