Рус Укр
 
printsalon.com.ua  
phone Безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів по всій Україні
 

Відгуки наших клієнтів

Алексей (Запорожье)

21.12.2019 12:13

Магазин отличный! Два раза уже заказывал футболки с разным принтом. Принт, качество основы(футболка), обслуживание, скорость исполнения заказа, доставка все на высшем уровне. Очень благодарен магазину.

Вениамин (Светловодск)

20.12.2019 22:50

лучшее что встречал. быстро ответили, подобрали по пожеланию, быстро напичатали и отправили в тот же день. оплата,заказ,доставка-2 дня. супер! спасибо вам!!!

ristbonk (Киев)

17.12.2019 20:10

Брал кепку именную!Качество на высоте!

Умови використання сайту Printsalon.ua

Ці умови є угодою про приєднання, за яким при замовленні послуг на сайті printsalon.ua користувач з ним погоджується і зобов'язується неухильно їх дотримуватися.
Приєднуючись до цієї Угоди, Покупець (особа) підтверджує, що:
має необхідний обсяг правосубьектности;
має всі необхідні права та дозволи, передбачені чинним законодавством, у тому числі права на укладення угод і здійснення платежів за них;
на момент укладення цієї Угоди не пов'язаний жодними зобов'язаннями і йому відомі які-небудь обставини, що перешкоджають йому укласти і належним чином виконати всі взяті на себе зобов'язання, зазначені в цій Угоді;
його волевиявлення є вільним і відповідає їх внутрішній волі; готовий дотримуватися і виконувати всі умови даної Угоди;
не має наміру вчиняти будь-які дії, які тягнуть за собою порушення закону в тому числі прав третіх осіб;
його дії спрямовані на отримання послуг або придбання товарів;
контактна інформація, що надається особою, є правдивою, повною та актуальною і особа дає згоду на її зберігання сайтом.

Основні поняття:
Терміни, що застосовуються в цій Угоді, мають наступне значення:

Покупець (особа) - фізична або юридична особа, що прийняла цю Угоду.
Образи – об'єкти, які містять зображення та які надаються особою для нанесення на об'єкти матеріального світу як придбані на сайті printsalon.ua при цьому особа надаючи образи підтверджує, що не порушує прав третіх осіб і образи можуть використовуватися, передаватися кому і так далі. Завантаження образів на сайт або передача для нанесення свідчить про передачу права сайту printsalon.ua на відтворення сайтом printsalon.ua продукції містить образи і виготовлення такої продукції в подальшому.
Товари - предмети господарського обороту, побуту, начиння включаючи, але не обмежуючись, одяг (у тому числі футболки, теніски, майки, туніки, реглани, кепки, бандани, козирки, фартухи, нижня білизна), сувеніри (у тому числі пазли (мозаїки), килимки для миші, дзеркальця, візитниці), аксесуари (у тому числі сумки, краватки), посуд (в тому числі чашки, келихи, автокружки, фляги, кавові та чайні набори), канцелярське приладдя (у тому числі ручки, олівці, фломастери, маркери, лінійки, блокноти, конверти, папки, зошити), поліграфічна продукція (у тому числі візитні картки, листівки, наклейки, буклети, брошури, плакати, постери, календарі), які пропонуються сайтом для нанесення на них Образів.
Продукція - Товари, на які нанесені Образи.

Вартість Продукції - ціна реалізації Продукції Покупцеві без урахування вартості доставки.

Послуги
Сайт printsalon.ua зобов'язується з моменту отримання замовлення Покупця надати Покупцеві послуги з обробки та виконання його замовлення, а саме:
виробництву Продукції шляхом нанесення Образів наданих особою на Товари безпосередньо чи їх упаковки, етикетки, нашивки, бирки, а також на будь-які інші предмети, в яких можуть міститися такі Товари та/або предмети, які прикріплені до Товарів, та/або включення Образів в Товари іншим способом;
упаковці Продукції;
розробку нового зображення для нанесення на продукцію;
реалізації Продукції Покупцеві;
доставки Продукції Покупцеві.
При взаємовідносинах сайту printsalon.ua і покупця вони підтверджують, що не несуть відповідальність один за одного не відповідають за зобов'язаннями один одного 

.

Преимущества